Úvod » Záhrada » Záhradná technika » Kosačky » Elektrická kosačka HECHT 1233, 1300 W


        

Elektrická kosačka HECHT 1233, 1300 W

HECHT1233

AKCIA

skladom

 

Číslo produktu: 12518
Výrobca: HECHT
EAN kód: 8595614908016
Naša cena bez DPH : 62,49 €
Naša cena s DPH (20 %):
74,99 €

Malá elektrická kosačka HECHT 1233 bez pojazdu je vhodná k pravidelnej údržbe pozemkov do 400 m3. Jej základ tvorí ľahký, ale odolný plastový skelet a motor s príkonom 1300 W, ktorý poháňa nôž so záberom 33 cm. Tráva je zbieraná do 30 litrového koša, ktorý tvorí kombinácia plastových dielov a odolná textília. Kôš je opatrený veľkým pohodlným držadlom pre jednoduché prenášanie a vysypávanie. Aby bol kôš plnený ešte lepšie, nôž a priestor noža pod skeletom sú navrhnuté tak, aby optimálne prúdenie vzduchu zaistilo dokonalý zber trávy a jej odhodenie vysokou rýchlosťou do koša.

Skelet kosačky je vyrobený z pevného a odolného plastu, čo umožnilo vyrobiť kosačku s hmotnosťou niečo cez 7 kg. Vďaka tomu je manipulácia s ňou veľmi jednoduchá - ideálne sa s ňou manipuluje aj na malých záhradkách s množstvom prekážok, ľahko s ňou pokosíte napríklad cestičky medzi záhonmi, kvetmi a okrasnými drevinami. Malý a nízky skelet tiež umožní jednoduché kosenie pod nízkymi prekážkami, ako sú rôzne previsnuté kríky a pod. Predná časť kosačky má zaoblenú spodnú hranu, vďaka tomu nedochádza k nárazom kosačky na nízke prekážky, ako sú rôzne hrany chodníkov, nízke obrubníky a iné nízke prekážky, zároveň sa vďaka tomu kosačka lepšie pohybuje pri kosení po hustom trávniku, ktorý pod zaoblenou prednou hranou ľahko skĺzne pod skelet k nožu. Na vrchnej strane skeletu je aj pohodlné madlo pre manipuláciu s kosačkou pri prenášaní a ukladaní.

Výšku zdvihu kosačky je možné nastaviť v troch stupňoch od 20 do 60 mm . Nastavenie sa vykonáva ľahko a rýchlo jednoduchým posúvaním kolies vo vodiacich drážkach.

Madlo kosačky je možné kedykoľvek ľahko zložiť, vďaka krídlovým maticiam. Pri ukladaní tak nezaberie veľa miesta. Hlavný spínač kosačky je vybavený bezpečnostným tlačidlom, ktoré zabraňuje náhodnému nechcenému spusteniu. Skrinka spínača je opatrená závesom pre pripevnenie kábla - odľahčovač pnutia kábla.

Texty uvádzané ako popis funkcií produktov v žiadnom prípade neslúžia ako návod na použitie - pri používaní prosím postupujte v súlade s užívateľským manuálom, ktorý je vždy súčasťou dodávky.Výhody kosačky:

• Výkonný elektrický motor s vysokým krútiacim momentom zaručuje plynulý chod
• Kosačka vyniká na menších plochách, kde je vďaka svojej váhe a veľkosti veľmi obratná
• Užívateľ ocení ľahkú údržbu a obsluhu
• Kvalitný kombinovaný plastový kôš s madlom Vám umožní jednoduché vysypanie trávy
• Madlá sekačky sa dajú zložiť, tým dosiahnete ľahšieho transportu aj skladovania
• Nastavenie výšky kosenia
• Vhodná na pozemky do 400 m2
• Zadné vyhadzovanieTechnické parametre produktu:

Príkon: 1300 W
Napájanie: 230V / 50 Hz
Záber: 33 cm
Kôš: 30 lit.
Doporučená plocha: 400 m2
Nastavenie výšky: 20 - 60 mm
Centrálne nastavenie výšky kosenia: NIE
Guličkové ložiská: NIE
Edge cutting: NIE
Pojazd: NIE
Skelet: plastový
Hladina akust. tlaku LpA (dB): 85
Hladina akust. výkonu LwA (dB) A: 96
Hmotnosť: 7,10 kg

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

ZDM1NmNmZ