Kontakty

REVITAL - SK s.r.o.
Gemerská cesta 3
984 01 Lučenec - Opatová
tel: +421940 877 577
shop@revital-lc.sk

Tovar v akcii:

Najpredávanejšie

Naša cena 1,90 €
skladom
Naša cena 64,90 €
skladom

Platba a doprava
Spôsob platby

Platbu za objednaný tovar je možné realizovať niektorým z nasledovných spôsobov:

• Platba dobierkou - úhrada celkovej sumy prebieha v hotovosti (prípadne platobnou kartou) až pri prevzatí zásielky od SR pošty, alebo od zvolenej prepravnej spoločnosti.

• Platba prevodným príkazom - platba sa realizuje vopred na číslo účtu spoločnosti REVITAL - SK s.r.o. (IBAN - SK87 0900 0000 0050 5406 2963). Po prijatí platby je na základe zvoleného spôsobu dodania zákazníkovy tovar buď odoslaný prepravcom na zadanú adresu, alebo si ho môže osobne vyzdvihnúť v kamenej predajni REVITAL.

komplené platobné údaje sú zákazníkovi zasielané v potvrdzovacom e-maile, ktorý je odosielaný max. do 24 hod., resp. v najbližší pracovný deň, po vykonaní samotnej objednávky

- o samotnom prijatí platby je zákazník samozrejme vždy informovaný prostredníctvom e-mailu!

• Platba v hotovosti - platba sa realizuje v hotovosti pri prevzatí tovaru v kamenej predajni REVITAL (na adrese Gemerská cesta 3, 984 01 Lučenec - Opatová), alebo pri dodaní tovaru vlastnou prepravou predávajúceho (platí len pre Lučenec a okolie - max. do 15 km).

Spôsob dopravy

V súčastnosti je na základe celkovej váhy objednaného tovaru, alebo jeho ceny možné vybrať si z nasledovných spôsobov dodania :

• Osobný odber - zákazník si objednaný tovar môže vyzdvihnúť v kamenej predajni REVITAL, na adrese Gemerská cesta 3, 984 01 Lučenec (Opatová), kde bude po dobu 5 pracovných dní od potvrdenia objednávky zarezervovaný na jeho meno.

- pokiaľ si zákazník tovar do 5 dní nevyzdvihne, bude jeho objednávka považovaná za zrušenú!

• Doručenie prepravou REVITAL - objednaný tovar je po predchádzajúcej dohode zákazníkovi dovezený priamo na zadanú adresu, našou vlastnou prepravou (platí len pre Lučenec a okolie - max. do 15km).

• Doručenie kuriérom GLS - objednaný tovar je zákazníkovi doručený na zadanú adresu kuriérom spoločnosti GLS.

• Doručenie kuriérom SPS - objednaný tovar je zákazníkovi doručený na zadanú adresu kuriérom spoločnosti Slovak Parcel Service.

• Doručenie Slovenskou poštou (Balík na poštu / resp. BalíkoBOXu) - objednaný tovar je zákazníkovi doručený na najbližšiu poštu, alebo BalíkoBOXu, podľa ním zvolenej doručovacej adresy, prostredníctvom spoločnosti Slovenská pošta a.s.

• Doručenie na Zásielkovňu / Packetu - objednaný tovar je zákazníkovi doručený na ním zvolené výdajné miesto, alebo do Z-BOXu, prostredníctvom spoločnosti Packeta a.s.

MzgxODNh